Bezorgers gezocht voor Reumababbel

Categorie
Nieuws van de Secretaris Reumababbel Hulp gevraagd
Datum: 07-06-2021

Om de portokosten voor de vereniging te drukken zijn wij op zoek naar mensen onder onze leden die 4x per jaar ons kwartaalmagazine "de Reumababbel" in hun woonplaats of aangrenzend dorp willen bezorgen.

Het gaat om Reumababbels voor leden en paramedici (zoals fysiotherapeuten en pedicures) waar de Reumababbel in de wachtruimte ter inzage ligt. We hopen daarmee mensen met reuma te informeren en interesseren voor onze vereniging, zodat ze misschien lid worden en/of deel gaan nemen aan de hydrogroepen.

In de volgende dorpen en kernen zoeken we bezorgers:

  • Andel
  • Brakel
  • Dussen
  • Gameren
  • Genderen
  • Heusden
  • Meeuwen
  • Veen
  • Wijk en Aalburg

Het aantal Reumababbels verschilt per dorp, maar het zijn tot nu toe niet meer dan 15 exemplaren.

Mocht u 4x per jaar een uurtje overhebben en dit karweitje voor ons willen doen, dan horen we dat heel graag. U kunt ons blij maken met een telefoontje naar 06 - 33 34 50 67 dan krijgt u van Wim Dokman verdere informatie.

Categorie
Nieuws van de Secretaris Reumababbel Hulp gevraagd

Postadres

Secretariaat

Admiraal de Ruijterstraat 37
3361 VB  Sliedrecht

06 - 2784 3834

Adres activiteiten

SCC 'De Bolderik'

Nanningh Keizerstraat 2
4254 EP Sleeuwijk

0183 - 30 17 69

Onze sponsoren

Top