Bestuur

Onderstaand bestuur is verkozen tijdens de ALV op 24-03-2022.

Zoals u hieronder kunt zien, zijn wij voor diverse functies op zoek naar nieuwe krachten. Zie ook onze Vacatures.
Wilt u een taak vervullen, of kent u iemand die dit kan en wil? Neem dan contact met ons op!

Dagelijks Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
? 2e Secretaris VACANT
? Vice voorzitter VACANT
? 2e Penningmeester VACANT
? Ledenadministratie VACANT ledenadministratie@rpv-gorinchem.nl
Activiteitencommissie / Bestuurslid Bets Mol - van Dongen 0183-304490 activiteiten@rpv-gorinchem.nl
Hydro coƶrdinator i.o. Gerda van 't Veer 06-27843834 hydrotherapie@rpv-gorinchem.nl
Ledenadministratie i.o. Charlotte Slob-Versluijs 06-48811107 ledenadministratie@rpv-gorinchem.nl
Penningmeester Magreet Baart 06-13740089 penningmeester@rpv-gorinchem.nl
Secretaris Gerda van 't Veer 06-27843834 secretariaat@rpv-gorinchem.nl
Voorzitter Jenny Assink-van den Bogert 06-13174115 voorzitter@rpv-gorinchem.nl

Redactie Reumababbel

Functie Naam E-mailadres
Redactie Reumababbel Charlotte Slob-Versluijs redactie@rpv-gorinchem.nl

Website & Facebook

Functie Naam E-mailadres
Webmaster & Facebookredacteur Charlotte Slob-Versluijs webmaster@rpv-gorinchem.nl

Ereleden

Functie Naam
Erelid Dhr. W.M. Dokman
Erelid Mevr. M.J.W. Holweg - Gerits

Postadres

Secretariaat

Admiraal de Ruijterstraat 37
3361 VB  Sliedrecht

06 - 2784 3834

Adres activiteiten

SCC 'De Bolderik'

Nanningh Keizerstraat 2
4254 EP Sleeuwijk

0183 - 30 17 69

Onze sponsoren

Top